Skip to content

Dva filma Filmaktiva na 11. Liburnia Film Festivalu

Ove godine čak dva filma u produkciji Filmaktiva sudjeluju na 11. Liburnia Film Festivalu koji se odvija u lučici u Ičićima od 27. do 31. kolovoza.
Polazište za čekanje” Maše Drndić svoju je premijeru imao u Rijeci krajem ožujka, a otada je prikazan na festivalima u Armeniji i Indoneziji. Film je u konkurenciji 11. LFF-a.

Glazbu za film radila je riječka grupa “Japanski premijeri”.
 
Svoju pretpremijeru imat će debitantski film Barbare Babačić “Naseljenici – Naši novi susjedi s puškama“, koji će biti prikazan u regionalnom programu 11. LFF-a.

Pregled privatnosti
Filmaktiv

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ukoliko onemogućite ovaj kolačić, mi nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.